Reklama na twitterze

 Profil na twitterze różni się od innych portali społecznościowych.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Proponujemy naszym klientom prowadzenie kont firmowych na portalach społecznościowych, w tym na twitterze, miejscu na tą chwilę bardziej elitarnym oraz informacyjno-prestiżowym, niż efektywnościowym. Dlaczego warto nam zaufać?

Przede wszystkim ze względu na wykwalifikowaną kadrę pracowniczą i doświadczenie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Profil na twitterze różni się od innych portali społecznościowych, ponieważ jest mocno ograniczona liczba znaków w poście. Sam portal polega na dodawaniu krótkich informacji oraz haseł reklamowych. Dobrze napisane posty i odpowiednio poprowadzony profil firmowy na twitterze, mogą okazać się kolejną ważną formą marketingu i sposobem na zdobycie nowych klientów.
Prowadzenie konta, to jednak nie tylko dodawanie pojedynczych postów, ale cała interakcja z użytkownikami. Odpowiadanie na komentarze, które pozwala zdobyć więź pomiędzy potencjalnym klientem, a firmą. Uzupełnianie treści na profilu i kampanie reklamowe na twitterze także należą do naszych zadań w przypadku obsługi twitterowych kont.

    Zapytaj o darmową, niezobowiązującą wycenę

    Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Wedo Sp. z o.o. Zgody udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę.

    Masz pytania lub wątpliwości?