Mailingi / Bazy Danych

Kompleksowo zajmujemy się mailingami, od stworzenia copywritingu i grafik, poprzez kodowanie przekazu,
na dobraniu właściwej bazy odbiorców i wysyłce komunikatu skończywszy.

Pamiętaj o stałych klientach i zdobywaj nowych

Mailing jest reklamą w postaci listów poczty elektronicznej w formie pliku tekstowego (.txt) lub graficznego (html), wysyłanych do użytkowników kont e-mail. Poprzez targetowanie demograficzne oraz geotargetowanie, mailing umożliwia szybkie i trafne dostarczenie przekazu reklamowego wybranej grupie odbiorców.
Kompleksowo zajmujemy się mailingami, od stworzenia copywritingu i grafik, poprzez kodowanie przekazu, na dobraniu właściwej bazy odbiorców i wysyłce komunikatu skończywszy.
W swojej ofercie mamy dostęp do obszernych zbiorów baz B2B i B2C.

Postaw na profesjonalizm

Marketing mailingowy wydaje się banalnie prosty. Wystarczy wysyłać swoje oferty na maile klientów. Nic bardziej mylnego. Tylko profesjonalne zarządzanie i niepopełnianie błędów da sukces w tej dziedzinie reklamy. Zbyt duża częstotliwość wysyłanych maili, natarczywość, złe sformułowanie oferty – to może spowodować irytację zamiast chęci ponownej współpracy.

Dlatego w przypadku baz danych, mailingów i przygotowania ofert zaufaj profesjonalistom!

    Zapytaj o darmową, niezobowiązującą wycenę

    Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Wedo Sp. z o.o. Zgody udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę.

    Masz pytania lub wątpliwości?