Identyfikacja wizualna ( Księga znaku )

Identyfikacja wizualna jest jednym z obowiązkowych punktów przy prowadzeniu biznesu
w przypadku niektórych typów działalności.

Odpowiednio oznaczony hotel, restauracja czy ośrodek turystyczny, mogą przyciągnąć przejeżdżających obok klientów. Jest to jedna z form marketingu i nie wolno jej zlekceważyć.
Proponujemy swoim klientom odpowiednią identyfikację zewnętrzną obiektów – wykonanie logo firmy lub obiektów tekstowych w sposób nowoczesny i efektowny wizualnie, który pozwoli przyciągnąć nowych klientów. Stosujemy w swoich produktach nowoczesne rozwiązania zarówno w montażu jak i estetyce – podświetlenie lampami LED czy odpowiednia gra kolorów, a nawet multimedialne banery zewnętrzne pozwolą zwrócić uwagę na oznaczony obiekt.
Jak Cię widzą, tak Cię piszą – pamiętaj o tym planując identyfikację wizualna w skład której wchodzi: przygotowanie logotypu oraz papieru firmowego, wizytówek, teczek reklamowych, stopki mailowej, prezentacji PowerPoint, długopisów reklamowych, projektu oklejenia aut firmowych itp.
Posiadamy duże doświadczenie, dzięki wieloletniej działalności, a także służymy naszym klientom pomocą w wyborze projektu. Zapewniamy kompleksową obsługę od wykonania projektu aż do instalacji elementów.

    Zapytaj o darmową, niezobowiązującą wycenę

    Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Wedo Sp. z o.o. Zgody udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę.

    Masz pytania lub wątpliwości?