Prowadzenie profili i kampanii w serwisach Facebook i Instagram

Pracujemy z wykorzystaniem najpopularniejszych platform, starannie dobierając je
do potrzeb Klienta i oczekiwanych rezultatów.

Nawiąż bliskie relacje z użytkownikami serwisów społecznościowych

W działaniach Social Media nie ograniczamy się wyłącznie do Facebooka. Pracujemy z wykorzystaniem najpopularniejszych platform, starannie dobierając je do potrzeb Klienta i oczekiwanych rezultatów. Tworzymy strategię komunikacji, merytorycznie odpowiadamy na wszelkie pytania, a cały projekt prowadzi osobiście Social Media Manager z wieloletnim doświadczeniem.

Nasza oferta obejmuje:

 • Tworzenie profesjonalnych profili w wybranych mediach społecznościowych,

 • Tworzenie strategii komunikacji dostosowanej do wybranych platform,

 • 12-godzinną moderację profili,

 • Dialog z użytkownikami,

 • Przeprowadzanie płatnych kampanii i konkursów,

 • Tworzenie aplikacji,

 • Cykliczne raporty z przeprowadzonych działań wraz z wynikami liczbowymi.

Buduj swoją markę wspierając się portalami społecznościowymi

Reagujemy także na ewentualne sytuacje kryzysowe i rozwiązujemy je w profesjonalny sposób, zgodnie z najlepszymi praktykami.

Nie bez powodu mówi się, że kogo nie ma na Facebook’u, ten właściwie nie istnieje. Dzisiaj ludzie na całym świecie korzystają z tych portali. Nawiązanie bliskich kontaktów potencjalnymi klientami może dać ogromne rezultaty w marketingu. Istnieje kilka popularnych chwytów, które zwiększają zainteresowanie stroną. Umiejętne prowadzenie strony na Facebook’u czy Instagram może okazać się bardzo dobrą strategią na pozyskanie nowych klientów. Oprócz najpopularniejszych akcji, takich jak przeprowadzanie konkursów z nagrodami dla fanów polegających na udostępnianiu profili, istnieje wiele innych sposobów na pozyskanie nowych klientów. Warto jest przekazać firmowy profil profesjonalnej firmie pod opiekę przy codziennej komunikacji, jak też obsłudze budżetu reklamowego.

  Zapytaj o darmową, niezobowiązującą wycenę

  Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Wedo Sp. z o.o. Zgody udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę.

  Masz pytania lub wątpliwości?