Billboardy, Megaboardy, Citylighty

Są doskonałym narzędziem zarówno w lokalnej komunikacji z aktualnymi klientami,jak i w działaniach zasięgowych,
które służą pozyskaniu nowych segmentów rynku.

Daj się zauważyć

Do tradycyjnych nośników outdoor należą: billboardy, City Lighty, siatki wielkoformatowe, nośniki reklam na środkach komunikacji miejskiej ( najczęściej Full Backi)  oraz wszelkie formy stacjonarnych form reklam.
W naszej ofercie znajdują się wyżej wymienione formy reklamowe. Służymy pomocą w wyborze rodzaju reklamy i proponujemy kompleksową obsługę klienta od stworzenia projektu reklamy, załatwienia wymaganych pozwoleń, wykonania banerów i reklam aż po ich instalację.
Oferujemy ponadto budowę konstrukcji reklamowych także w większych rozmiarach; nawet po konstrukcje wielkogabarytowe – najczęściej kontenerowe o wierzchni reklamowej ok. 600 m.kw.
Produkty zaproponowane przez nasz dom mediowy, to najwyższa jakość produktów, nowoczesny design i trwałość. Każda oferta jest dostosowana indywidualnie do klienta, aby sprostać oczekiwaniom każdej osoby czy firmy. Proponujemy także przeprowadzenie kompleksowych  kampanii reklamowych w miejscach publicznych na tradycyjnych nośnikach na przykład w metrze typu: metroboard, citylight, scroll, ramki w wagonach metra itp.
Dobrym pomysłem może być także oklejenie samochodu, skutera ( nowość od 08.2017 – 200 szt. elektrycznych skuterów na wynajem z opcją umieszczenia reklamy ) czy autobusu – ruchoma forma reklamy, szczególnie w przypadku autobusów miejskich, jest bardzo ceniona i skuteczna.

Masz pytania lub wątpliwości?