Kampanie billboardowe - Billboardy, Megaboardy, Citylighty

Reklamy, które pozwalają wielokrotnie oraz skutecznie docierać do potencjalnych klientów.

Nie od dziś wiadomo, że dobra reklama jest dźwignią handlu. Klienci muszą zauważyć, Twoją markę i mieć świadomość, że istnieje, żeby skorzystać z oferowanych przez Ciebie usług. Wzrośnie rozpoznawalność i zbuduje się świadomość marki, a to wszystko dzięki dobrze opracowanej strategii marketingowej. Reklama zewnętrzna, czyli outdoor, wykorzystuje nośniki umieszczone w podjętej przestrzeni publicznej. Cechuje się szerokim zasięgiem przestrzennym i czasowym, a dzięki odpowiedniej lokalizacji, sprecyzowania docelowej grupy odbiorców.

W ofercie Wedo znajdują się różnorodne formy nośników reklamowych, co umożliwia dopasowanie ich do Twojej reklamy. Należą do nich Billboardy, City Lighty, siatki wielkoformatowe, powierzchnie na środkach komunikacji miejskiej ( fullbacki, busboardy, backi) oraz wszelki formy stacjonarnych reklam.

Daj się zauważyć

Zawsze bierzemy pod uwagę wszystkie aspekty, które są kluczowe w powodzeniu kampanii reklamowej, gromadzimy je i pod okiem fachowców tworzymy reklamę, która przynosi realny zysk dla Twojej firmy.

Lokalizacja, rozmiar, przekaz i widoczność – strategiczne składowe związane z odbiorem treści marketingowych. Każda osoba jeśli będzie w stanie bez problemu dojrzeć i przeczytać treść, automatycznie odbiera jej przekaz. Wielkie formaty umieszczamy o szybkim i wysokim przepływie ludzi, żeby nawet osoby będące w pośpiechu dostrzegły efektowny billboard.

Oferujemy kompleksowy pakiet usług, dzięki któremu z nami zrealizujesz jakościową kampanię od podszewki. Pomagamy w wyborze rodzaju reklamy, aby wykorzystać ją jako narzędzie do osiągnięcia wyznaczonych założeń marketingowych. Nasza doświadczona kadra stworzy projekt, który będzie przyciągał wzrok 24 godziny na dobę. Zajmiemy się załatwieniem wymaganych pozwoleń, wykonaniem banerów i zamontowaniem reklamy. W naszej ofercie znajduje również, budowa nowych i solidnych konstrukcji reklamowych.

Rozwiązania zaproponowane przez Wedo, to najwyższa jakość produktów, nowoczesny design i trwałość. Każda oferta jest dostosowana indywidualnie do klienta, aby sprostać oczekiwaniom każdej firmy.

    Zapytaj o darmową, niezobowiązującą wycenę

    Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Wedo Sp. z o.o. Zgody udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę.

    Masz pytania lub wątpliwości?