Billboardy, Megaboardy, Citylighty

Są doskonałym narzędziem zarówno w lokalnej komunikacji z aktualnymi klientami,jak i w działaniach zasięgowych,
które służą pozyskaniu nowych segmentów rynku.

Daj się zauważyć

Do tradycyjnych nośników outdoor należą: billboardy, City Lighty, siatki wielkoformatowe, nośniki reklam na środkach komunikacji miejskiej ( najczęściej Full Backi)  oraz wszelkie formy stacjonarnych form reklam.
W ofercie znajdują się wyżej wymienione formy reklamowe. Służymy pomocą w wyborze rodzaju reklamy i proponujemy kompleksową obsługę klienta od stworzenia projektu reklamy, załatwienia wymaganych pozwoleń, wykonania banerów i reklam aż po ich instalację.

Oferujemy ponadto budowę konstrukcji reklamowych także w większych rozmiarach; nawet po konstrukcje wielkogabarytowe – najczęściej kontenerowe o wierzchni reklamowej ok. 600 m.kw.

Rozwiązania zaproponowane przez Wedo, to najwyższa jakość produktów, nowoczesny design i trwałość. Każda oferta jest dostosowana indywidualnie do klienta, aby sprostać oczekiwaniom każdej firmy. Proponujemy także przeprowadzenie kompleksowych  kampanii reklamowych w miejscach publicznych na tradycyjnych nośnikach na przykład w metrze typu: metroboard, citylight, scroll, ramki w wagonach metra itp.

Masz pytania lub wątpliwości?