Druk bannerów

Są doskonałym narzędziem zarówno w lokalnej komunikacji z aktualnymi klientami,jak i w działaniach zasięgowych,
które służą pozyskaniu nowych segmentów rynku.

Odpowiedni marketing, to klucz do sukcesu firmy. Pomysłów jest coraz więcej, jednak sprawdzonym sposobem na dobrą reklamę są przysłowiowe „banery”. Proponujemy swoim klientom w ramach reklam offline druk na różnych powierzchniach typu:
Tradycyjne na papierze Blueback, bannery powlekane, bannery typu Mesh, windery, flagi, folia OWV, folia samochodowa, systemy rollup, wydruki do rollup, folia backlite, plakaty, folie itp.
Każdy projekt jest przygotowany indywidualnie, powierzchnia baneru jest dokładnie określona przed wykonaniem zlecenia, podobnie jak wszystkie inne detale.
Oferta jest generalnie skierowana do każdego przedsiębiorcy, firmy. Służymy także pomocą w kwestii wyboru rodzaju materiału i projektu banerów. Posiadamy zarówno tańsze wersje produktów jak i specjalistyczny druk na powierzchniach poligraficznych, dzięki któremu baner przetrwa znacznie dłuższy czas i będzie dobrze się prezentował nawet na wielkim formacie.
Jakość naszych produktów jest na najwyższym poziomie. Odporne są na działanie promieni słonecznych. Unikniesz dzięki temu sytuacji, w której baner po kilku miesiącach użytkowania straci większość swoich kolorów i będzie całkowicie wyblakły.

Masz pytania lub wątpliwości?