Wedo sponsorem kolejnego wydarzenia w branży SEO/SEM - semKRK#22 BIG

Miło nam poinformować, że po uczestnictwie w konferencji Kulturalnie o SEO, możemy nadal wspierać społeczność SEO/SEM i zostaliśmy sponsorem kolejnego branżowego wydarzenia — semKRK #22 BIG! 

Po roku i dwóch zakończonych sukcesem warszawskich edycjach semKRK powraca do Starej Zajezdni w wersji BIG! Pasjonaci marketingu internetowego po raz 22 spotkają się w Krakowie, aby zdobywać wiedzę, dzielić się doświadczeniami i dobrze bawić. Merytoryczne wystąpienia, spotkania z przedstawicielami firm, zaawansowane warsztaty dla specjalistów i AfterParty w sercu Kazimierza.

Merytoryka najwyższych lotów

Na scenie zaprezentują się topowi eksperci z branży, którzy na co dzień są praktykami, laureatami prestiżowych konkursów, a także występują na największych marketingowych konferencjach.  

Lista prelegentów wciąż się powiększa – wśród nich znajdują się już m.in.: 

  • Witold Wrodarczyk, CEO w Adequate,
  • Kamila Kotowska, Head of Growth w cux.io,
  • Sebastian Heymann, Doświadczony Specjalista SEO #RDE,
  • Sławomir Borowy, Właściciel w Asante,
  • Paweł Sokołowski, Co-founder Contadu & Clusteric,
  • Amrita Lal, Senior Client Solutions Manager w LinkedIn.

 Kolejne nazwiska będą pojawiać się na stronie internetowej wydarzenia, a także Facebooku i Instagramie.

Rozdanie prestiżowych nagród

Edycja BIG to także wręczenie statuetek semKRK Awards już po raz siódmy. Wyróżniają one najlepsze kampanie SEO, Google Ads i E-commerce przeprowadzone na polskim rynku w ostatnim roku. Przyznają je doświadczeni eksperci z wieloletnim doświadczeniem – byli prelegenci semKRK. Zgłoszenia wciąż są otwarte – każda firma może przesłać case study

Praktyczna wiedza dla zaawansowanych

To będą dwa dni wypełnione wiedzą przekazywaną przez ekspertów z branży. Podczas spotkań online uczestnicy nie tylko doskonalą swój warsztat, ale też na bieżąco komunikują się z prowadzącymi – zadają pytania, komentują, dyskutują. Dzięki temu informacje, jakie wynoszą, są jeszcze bardziej dostosowane do prowadzonych przez nich działań. 

Wiedza, networking, rozrywka

Nie samą wiedzą marketer żyje – równie ważna jest sieć kontaktów, dlatego podczas wydarzenia organizator zapewnia świetne warunki do networkingu. Długie przerwy, strefa chillu przed Starą Zajezdnią i AfterParty (niekiedy trwające do rana) sprzyjają nie tylko nawiązywaniu nowych znajomości, ale też wymianie doświadczeń czy najlepszych praktyk. 

Najważniejsze linki 

Strona internetowa: https://semkrk.pl/
Kup bilety: https://app.easycart.pl/checkout/devagroup/semkrk22-big 

semKRK na Facebooku: https://www.facebook.com/spotkaniasemkrk
semKRK na Instagramie: https://www.instagram.com/semkrk.pl