Profesjonalne oklejanie aut, oklejanie samochodów firmowych

Samochód może być wizytówką Twojej firmy

Oklejenie auta firmowego

Oferujemy zarówno do tych firm które dysponują dużą flotą, jak i dla tych które posiadają pojedyncze samochody. Uważamy że w każdym tym przypadku, profesjonalne oklejenie samochodu firmowego wpłynie pozytywnie na rozpoznawalność marki i będzie ją promować.

Twój samochód firmowy, to tak naprawdę dodatkowa i co ważne darmowa powierzchnia reklamowa, która tylko czeka aby ją wykorzystać.  Dodatkowo jest to reklama mobilna, która dociera w wiele miejsc.

Jakiego rodzaju samochody oklejamy? Tak naprawdę jesteśmy wstanie okleić auta zarówno osobowe, jak i busy i ciężarowe. Nasz zespół przygotuje projekt reklamy na każdy pojazd.

Hebe oklejanie samochodu firmowego dostawczego

Ile kosztuje oklejenie auta?

Na ostateczną cenę ma wpływ klika czynników. Pierwszym jest model auta, jego stan i co za tym idze trudność jego demontażu. Drugi czynnik to wielkość oklejenia. Jest duża różnica, czy oklejamy całe auto, czy chcemy dać tylko logo na drzwi. Następny to  rodzaj foli jaki chcemy i czasami musimy zastosować w projekcie. Ostatni czynnik to liczba pojazdów którą mamy okleić.

Potrzebujesz więcej informacji, lub wyceny?

Zadzwoń pod numer tel. 661 483 983 lub wyślij formularz kontaktowy.

Oklejenie auta firmy Drims

Rodzaje oklejeń samochodów

Folia polimerowa

Jest to folia samoprzylepna o dobrej elastyczności, która pozwala wyklejać jednolite i spójne grafiki nawet na niewielkich przetłoczeniach. Folia polimerowa wykazuje trwałość na warunki atmosferyczne w tym promienie UV. Jej trwałość to około 5-7 lat.

Folia wylewana

To rodzaj folii samoprzylepnej, którą stosuje się nie tylko do oklejania całych powierzchni samochodów, ale również do zmieniania koloru auta (bez naruszania oryginalnego lakieru). Folia wylewana jest bardzo elastyczna i dobrze dopasowuje się głębokich wytłoczeń. Trwałość foli wylewanej to około 6 do nawet 10 lat.

Folia OWV (One Way Vision)

Jest to rodzaj folii która przepuszcza światło jednostronnie. Zwykle jest stosowana do oklejania bocznych i tylnych szyb samochodów. Folia ta nie ogranicza widoczności w środku auta

Oklejenie auta firmowego Polski Cukier

    Zapytaj o darmową, niezobowiązującą wycenę

    Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Wedo Sp. z o.o. Zgody udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę.

    Masz pytania lub wątpliwości?