Content marketing

Content marketing znacznie zwiększa skuteczność reklam, dlatego warto go stosować.

Czym jest?

W dobie komputeryzacji i setek reklam, odpowiedni marketing to klucz do sukcesu. Jak dobrze zrobić reklamę, aby zainteresować odbiorcę i go nie irytować wyskakującymi oknami w wyszukiwarce? Odpowiedź jest prosta – dostosować reklamy do zainteresowania internauty, czyli wykorzystać content marketing – marketing treści!

Jak to działa?

Dzisiaj każda wyszukiwarka internetowa posiada tak zwane ciasteczka, czyli zapisane informacje o tematyce odwiedzanych stron i serwisów. Dzięki temu znacznie łatwiej dostosować tematykę wyświetlanych reklam. Prosty przykład: osoba interesująca się bieganiem, odwiedzająca sklepy sportowe i czytająca artykuły o tematyce sportowej będzie miała wyświetlane reklamy w większości o tematyce biegów, sklepów sportowych innych witryn z tym związanym. Dzięki temu reklama osobę zainteresuje i jest znacznie większe prawdopodobieństwo, że z reklamy skorzysta. Content marketing znacznie zwiększa skuteczność reklam, dlatego warto go stosować.

    Zapytaj o darmową, niezobowiązującą wycenę

    Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Wedo Sp. z o.o. Zgody udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę.

    Masz pytania lub wątpliwości?