Prowadzenie profili i kampanii LinkedIn

Umiejętne zarządzanie kontem na Linkedin, to klucz do sukcesu!

Alternatywne wyjście dla Facebook'a, przeznaczone dla firm

O ile Facebook nadaje się znakomicie do kontaktów z fanami i klientami, to nie można zapominać o ciągłym nawiązywaniu kontaktów zawodowych i nawiązywaniu współpracy z innymi podmiotami. Do tego właśnie został stworzony portal LinkedIn. Można tam znaleźć zarówno pracodawców, jak i pracowników. Precyzyjnie do nich dotrzeć po sprawdzonych kryteriach z prostym komunikatem, ofertą, czy też wyświetlać po podobnych kryteriach reklamę displayową. Bardzo ciekawą formą reklamy jest bezpośrednia wiadomość zwana InMail.

Linkedin
Umiejętne zarządzanie kontem na Linkedin, to klucz do sukcesu!

Wydaje się, że prowadzenie takiego konta i przygotowanie odpowiedniej oferty marketingowej, to proste zadanie. Nic bardziej mylnego!

Początkujące osoby popełniają wiele prostych błędów, przez co tracą wiele już na samym starcie. Profesjonalna obsługa konta, to większe szanse na nawiązanie współpracy. Zabiegi marketingowe, odpowiednie uzupełnienie profilu, profesjonalny opis w multimedialnym CV czy pomoc w doborze zdjęcia na profil, to tylko najbardziej podstawowe sprawy. Dzięki odpowiedniemu profilowi, nawiążesz wiele nowych kontaktów zawodowych i tylko od Twoich chęci będzie już zależeć dalszy sukces!

    Zapytaj o darmową, niezobowiązującą wycenę

    Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Wedo Sp. z o.o. Zgody udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę.

    Masz pytania lub wątpliwości?