Prowadzenie kampanii Google Ads (dawniej Google AdWords)

Google Ads – to jedna z najpopularniejszych form reklamy w internecie.

W Google Ads płaci się za kliknięcia, nie za wyświetlenia reklamy. Zatem ponosimy koszt dotarcia tylko do tych osób, które zainteresowała nasza reklama. Taka reklama jest bardzo elastyczna. Można samodzielnie określić wielkość wydatków, a nawet zawiesić chwilowo wyświetlanie reklam (np. na czas niskiego sezonu lub urlopu) i nie ponosić kosztów we wspomnianym okresie. Łatwo też mierzymy zwrot z inwestycji, czyli sprawdzamy czy reklama przynosi nam korzyści.

Wedo rozlicza się z klientem na zasadzie określonego procenta od budżetu, który obsługujemy. Wysokość wartości obsług jest negocjowana indywidualnie.

Oferujemy kompleksową obsługę w wielu rodzajach reklam Google Ads. Należą do nich m. in.: linki sponsorowane ( wyszukiwarka Google, reklama produktowa ), banery reklamowe ( Sieć reklamowa – GDN, Remarketing ), You Tube, Reklama na poczcie  @gmail.

Ofertę pomożemy dobrać indywidualnie w zależności od potrzeb klienta i doradzimy która forma reklamy oraz miejsca wyświetlania będzie najbardziej skuteczna.

Google Ads

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Google.
Google Partners AdWords

Masz pytania lub wątpliwości?