Kampanie na siatkach i nośnikach reklamowych wielkoformatowych

Dzięki zróżnicowanej ofercie dajemy Klientom możliwość dotarcia do szerokiej grupy odbiorców,
stanowiących ich bezpośrednią grupę docelową.

Spektakularna reklama? Dlaczego nie!

Jedną z najbardziej widowiskowych reklam są właśnie siatki wielkoformatowe. Widoczne z wielu miejsc, dają możliwość przedstawienia oferty bardzo szerokiej grupie odbiorców. Praktycznie w każdym  mieście można spotkać się z mniejszymi lub większymi rozmiarami tego typu siatek, zarówno na budynkach, jak i innych nośnikach reklamowych. Tego typu reklama pokazuje nieograniczone możliwości. Siatka wielkoformatowa,  to ogromny sukces wizerunkowy firmy. Decydują się na nią w ostatnim czasie nawet mniejsze firmy, podkreślając na kreacji reklamowej nawet aspekt lokalizacyjny.

Pełna obsługa - od projektu aż do realizacji i zadowolenia Klienta

Zapewniamy kompleksową obsługę kampanii wielkoformatowych – od wykonania projektu, następnie druk siatki reklamowej ( mesh, pełen winyl ) i logistykę (transport) przedsięwzięcia – aż po montaż siatki. Wszystko wykonują najlepsi fachowcy w swoich dziedzinach, a cała usługa jest na najwyższym poziomie.

Każda oferta jest przygotowywana indywidualna, wedle potrzeb kampanii. Klient otrzymuje wsparcie na każdym etapie realizacji. Zapewniamy fachową pomoc i  doradztwo przy kampaniach na nośnikach wielkoformatowych.

    Zapytaj o darmową, niezobowiązującą wycenę

    Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Wedo Sp. z o.o. Zgody udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę.

    Masz pytania lub wątpliwości?