Budowa konstrukcji reklamowych - siatki na ścianach budynków, kontenerowe, wolnostojące, pod reklamy wielkoformatowe, przy autostradach.

Są doskonałym narzędziem zarówno w lokalnej komunikacji z aktualnymi klientami,jak i w działaniach zasięgowych,
które służą pozyskaniu nowych segmentów rynku.

Daj się zauważyć

W naszej ofercie znajduje się nie tylko bezpośredni marketing i wykonywanie oraz wydruk banerów reklamowych, ale także budowa wszelkich konstrukcji reklamowych. Mocne, trwałe materiały, konstrukcje różnej wielkości zarówno wiszące jak i wolnostojące. Oferta jest dedykowana przede wszystkim dla dużych marek, brandów. Coraz częściej wykonujemy jednak tego typu prace dla firm mniejszych i lokalnych.
Otrzymujesz od nas prostą, minimalistyczną konstrukcję o nowoczesnym designie, dzięki której billboard będzie jak najlepiej zaprezentowany. Każda z nich daje możliwość zamontowania i odpowiedniego napięcia baneru. Konstrukcja reklamowa może zostać wyposażona także w oświetlenie, dzięki któremu będzie znakomicie widoczna również po zmroku w miejscach słabo oświetlonych.
Zapewniamy kompleksową obsługę od pomocy przy wyborze projektu, przez uzyskanie niezbędnych zgód we właściwych miejscowo Urzędach , aż po wykonanie i oddanie gotowego produktu. W połączeniu z drukowaniem billboardu lub siatki wielkoformatowej usługa zakończy się po całkowitym montażu.

    Zapytaj o darmową, niezobowiązującą wycenę

    Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Wedo Sp. z o.o. Zgody udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę.

    Masz pytania lub wątpliwości?