Realizujemy skuteczne kampanie w metrze

Środki komunikacji miejskiej atrakcyjnym medium reklamowym

Kampanie reklamowe w metrze cieszą się bardzo dużą popularnością, ponieważ zapewniają one szerokie grono odbiorców. Przez stacje metra w ciągu dnia przewijają się dziesiątki, a nawet setki tysięcy osób. Badania mówią, że  jest to skuteczna forma reklamy ze względu na częsty brak skupienia osób na innych czynnościach. Oczekiwanie na pociąg, podróż- wtedy to najczęściej mamy chwilę czasu dla siebie, niejednokrotnie rozglądając się dookoła. Reklamy zaczynają być interesujące, przez co są skuteczne i bardzo długo pozostają w pamięci. Współczynnik oddziaływania reklam w komunikacji miejskiej jest bardzo wysoki.
Kampania w metrze może być bardzo dobrym uzupełnieniem, całej kampanii zasięgowej w dużym mieście, połączonej z marketingiem internetowym. Dobra reklama nie powinna ograniczać się tylko do jednego rodzaju środków przekazu, aby trafić do jak najszerszego grona zainteresowanych osób.
Zaufaj nam, współpracujemy z najlepszymi na rynku.

Poprowadzimy kampanię od projektu, przez druk i realizację całego przedsięwzięcia.

    Zapytaj o darmową, niezobowiązującą wycenę

    Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Wedo Sp. z o.o. Zgody udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę.

    Masz pytania lub wątpliwości?