Junior Seo Sem Specialist – Staż

Wedo Sp. z o.o. – jesteśmy Domem Mediowym. Zajmujemy się sprzedażą, analityką, reklamą i doborem mediów. Obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

Junior Seo Sem Specialist - Staż

Miejsce pracy: Warszawa

Obecnie szukamy osoby na staż, którą moglibyśmy nauczyć podstaw prowadzenia i optymalizacji kampanii Google Ads oraz pozycjonowania stron WWW.

Zakres godzin do ustalenia z wybraną osobą. Od pół do pełnego etatu.

Zakres obowiązków:

  • Budowa kampanii Google Ads
  • Optymalizacja kampanii Google Ads
  • Analiza danych
  • Optymalizacja stron WWW pod wymagania SEO

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu marketingu internetowego
  • Zmysł analityczny
  • Chęć do nauki

Co oferujemy:

  • Zdobycie wiedzy i doświadczenia
  • Przyjazną atmosferę w firmie
  • Możliwość zatrudnienia po okresie stażu
  • Wynagrodzenie w zależności od ilości godzin
  • Elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Nie zapomnij, by do swojego CV dołączyć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).