Tworzenie stron Łódź, Strony WWW Łódź

  Tworzenie stron WWW Łódź – Wedo Sp z o.o. to firma z pasją i wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu stron internetowych. Cechuje nas pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Posiadamy wyspecjalizowany zespół, który stworzy wizytówkę Twojej firmy!

Budowa strony internetowej Łódź

Wedo Sp z o.o. to nowoczesny dom mediowy, który zajmuje się szeroko pojętym marketingiem internetowym. Prowadzimy kampanie w Google Ads, pozycjonowaniem, prowadzeniem social mediów, tworzeniem stron internetowych i nie tylko. Pracujemy w Polsce i doskonale znamy rynek i panujące na nim trendy. Spełnimy Twoje najśmielsze oczekiwania!

tworzenie stron www łódź
null
null

Dlaczego strona www?

W dzisiejszych czasach dobra i mobilna strona www to podstawa w dotarciu do klienta. Z badań wynika że 93% potencjalnych klientów rozpoczyna współprace z dana firmą poprzez zapoznanie się z jej stroną internetową.
null
null

Niesamowity design

To co przyciąga klienta do strony to jej wygląd. Jeżeli strona jest atrakcyjna, a jej treści uporządkowane, wtedy klient zostaje na niej dłużej i szansa na nawiązanie współpracy wzrasta.
null
null

Funkcjonalność to podstawa

Strona musi być funkcjonalna. Klient musi mieć łatwość w poruszaniu się po niej, w łatwym odnalezieniu interesujących go treści oraz skorzystaniu z różnych możliwości kontaktu z firmą.
null
null

Mobilność to konieczność

Bardzo ważne jest, aby strona była mobilna czyli wyświetlała się prawidłowo na urządzeniach  mobilnych, z których klienci zazwyczaj korzystają.

Dlaczego potrzebujesz projektu strony WWW Łódź?

Z badań jasno wynika, że ponad 90% nowych, potencjalnych klientów decyduje się na kontakt z firmą, po wizycie na ich stronie internetowej. Strona internetowa Łódź jest wizytówką dla klientów, zarówno dla tych, którzy prowadzą małe, lokalne biznesy jak i dla dużych firm giełdowych. Musimy zadbać o to aby strona WWW była przejrzysta, czytelna, ładna oraz funkcjonalna. Dodatkowo musi być odpowiednio rozwinięta technologicznie, aby na przykład prawidłowo wyświetlała się na urządzeniach mobilnych, z których klienci zazwyczaj i co raz częściej korzystają.

Strona internetowa w Skierniewicach może zaważyć na sukcesie firmy lub jej porażce. Jest to wizytówka, która zdecyduje czy klient nawiąże współprace z daną firmą. Jeżeli strona nie jest dostosowana do najnowszych rozwiązań  technologicznych to klient nawet nie będzie miał szansy zapoznać się z ofertą firmy ponieważ na telefonie nie będzie w stanie poruszać się po nieprzystosowanej stronie.

Tworzenie stron WWW Łódź

Projekt strony internetowej i proces produkcyjny strony opiera się na kilku prostych krokach. Zapoznaj się z nimi, a dowiesz się jak powstanie Twoja nowa strona internetowa.

Skontaktuj się z nami
Wstępne ustalenia
Szczegółowy Brief
Przygotowanie propozycji
Etap produkcyjny
Zakończenie prac
Skorzystaj z formularza kontaktowego, maila, telefonu i skontaktuj się z nami.
Nasz Manager przedstawi Ci naszą ofertę oraz ustali Twoje potrzeby w zakresie utworzenia strony internetowej.
Wspólnie ustalimy czego dokładnie potrzebujesz. Stworzymy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb oraz możliwości finansowych.
Przedstawimy Ci brief, w którym będą zawarte pytania dotyczące kwestii zasadniczych przy tworzeniu projektu ( kolorystyka, identyfikacja wizualna, strony, które Ci się podobają, strony konkurencji itp. ) oraz tego jak sobie Ty wyobrażasz projekt strony WWW.
Nasz zespół designerów i programistów przygotuję dla Ciebie wstępny projekt strony głównej, tak abyś mógł zdecydować czy zaproponowany przez nas design Ci odpowiada, lub wykonamy kolejną propozycję strony dla Ciebie. Wszystko będzie znajdować się na naszym serwerze testowym, na specjalnie przygotowanym dla Ciebie adresie.
Na tym etapie stworzymy resztę niezbędnych podstron oraz funkcjonalności. Będziemy w ciągłym kontakcie podczas wprowadzania treści oraz podstron tak abyś miał ciągła kontrolę nad tym co dla Ciebie przygotowujemy.
Po Twojej weryfikacji i potwierdzeniu że strona spełnia Twoja oczekiwania zakończymy etap produkcyjny i przejdziemy do wystawienia strony na Twoim adresie. Oczywiście przeszkolimy Cię z jej obsługi tak, abyś mógł sam nanosić i edytować treści w przyszłości.

Profesjonalne strony www na CMS WordPress

Tworzenie strony internetowej na CMS WordPress – CMS czyli to skrót od angielskiego Content Management System (System Zarządzania Treścią).
Każda stworzona przez Wedo strona internetowa oparta jest o silnik WordPress, ponieważ wiemy jak nasi Klienci cenią sobie możliwość samodzielnej edycji zawartości strony.
Panel WordPressa umożliwia dodawanie nowych podstron, menu, a także plików takich jak zdjęcia, filmy, pdf czy inne. Równie prosta jest edycja i zmiana tekstów na podstronach, porównywalna do pracy w popularnym programie MS Word.
Co ważne WordPress otwarte oprogramowanie, ciągle rozwijane, do którego jest masa funkcjonalności i wtyczek.
Kolejną z zalet tego CMS jest duża elastyczność jego optymalizacji względem wymagań wyszukiwarki Google i późniejszego pozycjonowania.
tworzenie stron www grodzisk mazowiecki
devicess

Jak przebiega współpraca podczas tworzenia stron WWW Łódź?

Tworzenie stron WWW Skierniewice poprzedzamy analizą potrzeb Klienta, oceną rynku i konkurencji. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania. Przygotowując projekty zwracamy szczególną uwagę na łatwość nawigacji, układ menu, ścieżki dostępu i czytelność witryny. Zrealizowane przez nas serwisy internetowe są nowoczesne i zgodne ze światowymi standardami. Dbamy o to, aby były bezpieczne, wydajne i zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek. Można je łatwo modyfikować i aktualizować dzięki intuicyjnemu systemowi zarządzania treścią (Content Management System; CMS).
Oferta Wedo jest skierowana zarówno do dużych, jak i małych firm w Skierniewicach. Wykonujemy adekwatne do potrzeb strony firmowe, portale internetowe, sklepy internetowe i projekty dostosowane do indywidualnych zamówień.
W swoim portfolio mamy zarówno realizacje dla spółek giełdowych jak i lokalnych firm.
strony_www_projektowanie_domena_internetowa

Domena Internetowa

Nie posiadasz domeny, czyli adresu swojej nowej strony WWW w internecie? Nie szkodzi. Pomożemy Ci dokonać zakupu i utrzymać adres internetowy na naszych serwerach.

strony_www_projektowanie_identyfikacja_hosting

Hosting

Twoja strona musi mieć miejsce gdzie będzie przechowywać pliki. To miejsce to hosting. Możesz na nim mieć również swoją pocztę internetową. Konfigurujemy i zapewniamy hosting dla naszych Klientów.

strony_www_projektowanie_identyfikacja_wizualna

Wsparcie graficzne

Przy nowym projekcie potrzebujesz logo lub zdjęć na stronę? Nasz dział graficzny przygotuje elementy identyfikacji wizualnej dla Ciebie. Posiadamy również dostęp do popularnych banków zdjęć.

strony_www_projektowanie_copywriting

Copywriting

Jeśli oczekujesz wsparcia w zakresie treści na stronę, również w tym aspekcie jesteśmy w stanie pomóc.

Po realizacji strony internetowej podpinamy kody analityczne Google takie jak Google Analytics, Tag Manager czy Search Console. Jeśli jest taka potrzeba łączymy stronę z Pixelem Facebooka.

Portfolio zrealizowanych stron WWW

Nasz zespół posiada ogromne doświadczenie w tworzeniu stron www.
Dlatego możemy Ci zapewnić wykonanie usługi na najwyższym poziomie dostępnym na rynku.

Jakie usługi wykonujemy: budowa strony internetowej, budowa strony www, profesjonalne strony www, strony internetowe projektowanie, strony internetowe tworzenie, strony www projektowanie, projekt strony internetowej, projekt strony www, projektowanie stron www, projektowanie strony internetowej, projektowanie www, budowa stron internetowych, budowa stron www, stworzenie strony internetowej, tworzenie stron www, tworzenie strony internetowej, tworzenie strony www, utworzenie strony internetowej.

Tworzenie stron www realizujemy w następujących miejscowościach:

Województwo Łódzkie
Tworzenie stron WWW Skierniewice
Tworzenie stron WWW Łódź
Tworzenie stron WWW Opoczno
Tworzenie stron WWW Łowicz
Tworzenie stron WWW Rawa Mazowiecka

Województwo Wielkopolskie
Tworzenie stron WWW Poznań
Tworzenie stron WWW Gniezno
Tworzenie stron WWW Piła
Tworzenie stron WWW Sieradz
Tworzenie stron WWW Swarzędz

Województwo Kujawsko-Pomorskie
Tworzenie stron WWW Toruń
Tworzenie stron WWW Bydgoszcz
Tworzenie stron WWW Włocławek
Tworzenie stron WWW Grudziądz
Tworzenie stron WWW Inowrocław

Masz pytania lub wątpliwości?